Contactgegevens Kempa Products NV

                 Dikberd 48, 2200 Herentals  ,  www.kempa.be

                               Tel :    014 882 014

                               Mail :  info@kempa.be

                                          bestel@kempa.be

                                          verkoop@kempa.be

           

                        mogen wij u vragen gebruik te maken van deze contactgegevens

     Medewerkers             

Geert Verhoeven         

Verkoop

België en Nederland

0472 21 08 57

geert@kempa.be

Sander Helsen               

Orderverwerking

 

 

sander@kempa.be

Kelly Leys              

Orderverwerking

 

kelly@kempa.be

Jason Verschaeren      

Orderverwerking

 

 

jason@kempa.be

Carla Cuypers      

Logistiek en Transport

transport@kempa.be

Ria Vanhoof           

Orderverwerking

(enkel voormiddag aanwezig)

 

ria@kempa.be

Chantal Geerts

Boekhouding en Personeel

 

chantal@kempa.be

Paul Maeyninckx   

Zaakvoerder

 

 

0475 29 25 67

paul@kempa.be

Jobs

  • Facebook Social Icon